Yemek sepeti yorum yapma

1 Aşamada Yemek Sepeti Yorum Yapma

Yemek sepeti yorum yapma konusunda arayış içerisinde misiniz? yemek sepeti restoran yorum yapma olanaklarımızdan faydalanarak sizlerde kolayca dilediğiniz sayıda yorum hizmeti alabilirsiniz.

Yemek sepeti uygulaması yorum yapma

Yemek sepetinde yorum yapma android telefonlar ile oldukça mümkün. Farklı konuları içine alana organik yorum ayrıcalıkları ile kaliteli bir yorum geçmişine sizlerde sahip olabilirsiniz.

Yemek sepetinde yorum yapmadan puanlama verilir mi?

Yemeksepeti nasıl puan verilir kısaca aktaralım. En basit hali ile Yemeksepeti puan kazanma yöntemleri, her seferinde bu uygulamaya girmek 1 puanı cepte sayar.

Bu uygulamadan verilen her yemek siparişi için 50 ek puan gelir. 

Verilen siparişe arkasından yorum yapmak ise 20 ek puana tabi tutulur.

Cüzdan uygulaması ile verilen siparişlere ek 25 puan  ve son olarak Facebook arkadaş davet etmek ise 25 puan getirmektedir.

Tüm bunlara gerek kalmaksızın Yemeksepeti yorum yapma hizmetlerimiz devre de hem de dilediğiniz sayıda yorum ve puan sizlere en hızlı biçimde sunuluyor.

Konu ile ilgili yemek sepeti üzerinden siparişi verdiğiniz restoranın yorumlarını arttırmak istediğinizde kurumsal yorum hizmetleirmizden herkes gibi sizlerde yararlanabilirsiniz.

Yemek sepeti yorum yapma ne demek?

Yemek sepeti yorum yapma ne demek
Daha fazlası için;Google

Yemek Sepeti’nde bir yorum yapmak oldukça farklı aşamaları yerine getirmeyi gerektirir.

Önce Yemek Sepeti uygulamasına girmeniz ve hesabınızı açmanız gerekir.Ardından bu uygulamadan yemek siparişi verdiğiniz restoranın ismini girerek aratın.Sipariş verdiğiniz tüm restoran isimleri listesi üzerindne birini seçin.Yemek siparişi için hizmet aldığınız Restoran sayfasına girerek; sayfa altında bulunan “Yorumları Göster” segmesini tıklayın.Bu alan üzerinde diğer kişilerin yaptığı tüm yorumları kolayca görebilrisiniz. Yine aynı nokta üzerinden sizlerde yorumunuzu yapabilmek için “Yorum Yap” segmesine tıklayabilirsiniz.Bu alana vermek istediğiniz puanı ve yorum açıklamasını girmelisiniz.Son aşama olarak da yorumu tamamlayarak; “Gönder” segmesini tıklayarak gönderebilirsiniz.

Her defasında firmalara 1 yorum yapabilmek ve yukarıdaki aşamaları tek tek yerine getirebilmek maksadı ile yemek siparişi vermeniz gerekmektedir.

Tüm bunlara hiç gerek olmaksızın firmamız sizler için Yemek Sepeti’nin yorum kurallarına uygun olarak istenen sayıda Yemek sepeti yorum yapma paketlerini sunmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir